kawa kuloodporna dostępna w każdym sklepie

Kawa kuloodporna

W ostatnim czasie na forach Internetowych króluje pytanie, czym jest i jakie spełnia funkcje kawa kuloodporna. Jest to rodzaj napoju spożywany głównie przez osoby, które prowadzą zdrowy i aktywny tryb życia. Jaka jest jego tajemnica?

Co jest kawa kuloodporna?

Kawa kuloodporna to nic innego jak połączenie kawy, oleju kokosowego lub oleju MCT oraz masła klarowanego. Oferowana przez sklep kawa Świeżo Palona powinna być jak najwyższej jakości, najlepiej czarna. Jeżeli chodzi o olej kokosowy to wybieraj ten nierafinowany – czyli taki, który nie został pozbawiony zapachu. Olej MCT to średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe w formie płynnej, można go najczęściej nabyć w sklepie dla sportowców. Masło klarowane lub masło Ghee jest dostępne w zasadzie w każdym sklepie. Tym różni się od zwykłego masła, że jest pozbawiony białka zwierzęcego. Te trzy składniki połączone ze sobą za pomocą blendera potrafią niewiarygodnie wpływać na ludzki organizm. Główną zaletą Bulletproof coffee jest to, że pomimo dużej zawartości tłuszczu przyspiesza przemianę materii. Jest to więc idealna, dystrybuowana przez sklep kawa dla osób borykających się z problemem nadwagi czy długotrwale odchudzających się. Może stać się dodatkowym bodźcem do spalania większej ilości tkanki tłuszczowej.

Kolejną zaletą rozpoczynania dnia od tego napoju jest to, że daje dużo energii na pierwszą połowę dnia. Jeżeli jesteś osobą wybiegającą rano bez śniadania do pracy w której przerwę masz dopiero w okolicach godzin południowych to warto wypróbować kuloodporną kawę. Hamuje łaknienie i dzięki temu nie sięgniesz bezwiednie po batonik między przekładaniem dokumentów, a spotkaniem z szefem. Twoje ciało na pewno na tym nie ucierpi,a prawdopodobnie bardzo wiele zyska.

Jeżeli więc budzisz się rano nieprzytomny, masz kłopoty ze zrzuceniem zbędnych kilogramów i masz wrażenie, że Twój metabolizm nie działa prawidłowo – wypróbuj ten rodzaj kawy i poczuj różnicę.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *